ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12691060
nr 1269 1060
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), Sweden. Signed, dated 1966, 27x30,
MIXED MEDIA, Signerad, daterad 1966,27x30 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, born 1890, dead 1971, Swedish painter.
800
SEK 900
Monday August 19 2019
at 18:30:46
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
Nils Rundgren Björnjägaren
Read more about Nils Rundgren Björnjägaren