MÖBLER / Bord / Etagebord 10862145
nr 1086 2145
Etagebord
1800-tal, längd: 50 cm, djup: 34 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 januari 2017
kl 18:17:17
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr