KONST / Litografier / Färglitografi 15407191
nr 1540 7191
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 195/250. Färglitografi, bildmått: 70x52 cm, yttermått inklusive ram: 84x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:02:53
12/5 16:18:41
100 kr
14/5 15:24:55
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg