MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 7325395
nr 732 5395
Chiffonjé
sent 1800-tal, längd: 103, djup: 53, höjd: 135
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 december 2011
kl 18:13:43
300 kr
200 kr