KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252934
nr 1425 2934
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Träd, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x66
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:49:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg