KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16108043
nr 1610 8043
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Blomsteräng. Signerad, 18x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm. Signerad
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:11:09
31/3 20:39:37
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind