KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16229083
nr 1622 9083
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -52, porträtt. Bildmått: 36x26 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:49:03
26/5 16:00:33
100 kr
27/5 00:32:38