KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13767463
nr 1376 7463
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade. Motivet: 23x33cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:29:39
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell