KONST / Litografier / Färglitografi 14676177
nr 1467 6177
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Signerad, 50-upplaga. Färglitografi, bildmått: 35x49 cm, yttermått inklusive ram: 54x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:50:19
16/5 19:42:44
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki