KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088351
nr 1408 8351
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Skisser, 5 st, Ej signerade, oramade lösa blad. Längd: 70 cm, djup: 50 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:23:19
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)