ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13835274
nr 1383 5274
Torbjörn Axelman
(f. 1932), Sverige
Torbjörn Axelman (b. 1932), Sweden. "Själsö Gotland". Signed, dated -84. Subject: 36x44, outer dimensions including frame: 52x58 cm,
MIXED MEDIA, "Själsö Gotland". Signerad, daterad -84. Motivet: 36x44, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Torbjörn Kullänger-Axelman, Swedish artist born 1932.
600
SEK 350
Monday Mars 8 2021
at 20:08:18
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
Torbjörn Axelman
Read more about Torbjörn Axelman