KONST / Litografier / Färglitografi 9176426
nr 917 6426
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 150/250, signerad, bladets mått: 53x57
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:30:08
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)