KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15206359
nr 1520 6359
Violet Tengberg, Signerad, Komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x35 ca
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:46:07
300 kr
350 kr
400 kr