KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977189
nr 1397 7189
Ingvar Olson
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, ca 80x60 cm, yttermått inklusive ram: ca 88x68 cm
Ingvar Olson, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:31:02
15/5 15:58:58