KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14408563
nr 1440 8563
BECK & JUNG
, Sverige
BECK & JUNG, Sverige. Sverige, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Sverige. Signerad, numrerad 40/125, daterad 77. Blandteknik, bildmått: 65x50cm, yttermått inklusive ram: 80x65
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:39:30
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)