KONST / Litografier / Färglitografi 13967094
nr 1396 7094
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, "Svart skuta". Signerad, numrerad 58/260. Motivet: ca 63x45,5 cm. Bladets mått: ca 80x60 cm, oramat löst blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:27:44
10/5 00:08:12