MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Skrin med lådor 8012063
nr 801 2063
Skrin med lådor
oriental, length: 24, width: 23, height: 26, wear, damages.
Orientalisk, längd: 24, djup: 23, höjd: 26
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday January 14 2013
at 19:17:51
500 kr
600 kr