GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Röllakan 11543257
nr 1154 3257
Ingegerd Silow
(1916-2005), Sverige
Röllakan, Signerad, "Yngsjö", 140x200
Kondition: slitage
Ingegerd Silow, svensk textilkonstnär född 1916, död 2005.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:37:27
500 kr
600 kr
700 kr
Ingegerd Silow
Läs mer om Ingegerd Silow