KONST / Litografier / Färglitografier 13767474
nr 1376 7474
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 33/250. Motivet: 20x31-23x32cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:28:55
1/2 18:21:07
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz