MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 12542052
nr 1254 2052
Bokskåp
Nyrokoko, Valnöt. 1800-tal, Bredd: 116 cm. Djup: 51cm. Höjd: 239cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:38:33
10/5 16:46:02