KONST / Litografier / Färglitografi 13073073
nr 1307 3073
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 175/360. Motivet: 38x50 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:44:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne