ÖVRIGT / Musikinstrument / Fioler 6572441
nr 657 2441
Fioler
3 st, i lådor med stråkar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 september 2010
kl 17:36:57
300 kr
150 kr
650 kr
750 kr
Fioler
Kondition: slitage, skador
nr 657 2441
Fioler
3 st, i lådor med stråkar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 20 september 2010 |