FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 11277223
nr 1127 7223
ARMCHAIRS
one pair, 1920s, bruksslitage.
Ett par, 20-tal
Condition: bruksslitage
800
SEK 200
Monday September 4 2017
at 19:50:39
150 kr