KONST / Litografier / Färglitografi 10857856
nr 1085 7856
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Färglitografi, Adrian van Arkel (1924-2006), Vy över Södermalm, 251/290, signerad, motivet: 42x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:29:00
12/1 16:19:48
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel