KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207415
nr 1520 7415
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1931, bränningar. Olja på duk, 45x69 cm, yttermått inklusive ram: 55x80 cm
Kondition: skadad duk
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:43:16
3/2 12:41:43