ART / Lithographs / Giclée 13351058
nr 1335 1058
GICLÉE
Catrin Johansson, Sweden. 'Ser inte, Hör inte'. Signed, numbered 23/60, unframed. Subject: ca 40x60 m,
Gicléetryck, Catrin Johansson, Sverige. "Ser inte, Hör inte". Signerad, numrerad 23/60, oramat löst blad. Motivet: ca 40x60 m
700
SEK 300
Monday June 29 2020
at 18:57:44
10/6 19:17:50
- Thema-auction
Jun 29
Kvinnliga konstnärer
Read more about Kvinnliga konstnärer