ART / Lithographs / Litograph in colors 15554083
nr 1555 4083
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), Sweden. Provtryck, 1987. Litograph in colors. Sheet: 45x58, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Provtryck, 1987. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 45x58, oramat löst blad
800
SEK 400
Monday August 14 2023
at 18:42:26
350 kr
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm