LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 16228026
nr 1622 8026
WALL BRACKET MIRROR
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. 58x16 cm, saknar ljusarm.
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. 58x16 cm
Condition: saknar ljusarm
SEK 100
Monday May 27 2024
at 19:53:38
27/5 14:26:52