KONST / Litografier / Färglitografi 15407154
nr 1540 7154
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Quadratyk. Signerad, numrerad 82/200, bildyta ca 25x20 cm, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 40x29 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:09:07
15/5 11:20:15