![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 12043060
*
nr 1204 3060
Jacek Kawalerowicz
(1952-1988), Polen
Färglitografi, Flicka med valross. Signerad, numrerad 3/10. Motivet: 39x48 cm
Jacek Kawalerowicz, polsk bildkonstnär född 1952, död 1988.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2018
kl 19:49:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 19:32:54
1
300 kr
17/9 13:47:39
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jacek Kawalerowicz
Jacek Kawalerowicz, polsk bildkonstnär född 1952, död 1988.
Läs mer om Jacek Kawalerowicz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka med valross färglitografi grafik jacek kawalerowicz litografi litografier litografiskt blad poland polen polish polsk
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40
-
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46
-
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52
*
Jacek Kawalerowicz
Jacek Kawalerowicz, polsk bildkonstnär född 1952, död 1988.
Läs mer om Jacek Kawalerowicz
nr 1204 3060
Jacek Kawalerowicz
(1952-1988), Polen
Färglitografi, Flicka med valross. Signerad, numrerad 3/10. Motivet: 39x48 cm
Jacek Kawalerowicz, polsk bildkonstnär född 1952, död 1988.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 19:32:54 | 1 | 300 kr |
17/9 13:47:39 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jacek Kawalerowicz
Jacek Kawalerowicz, polsk bildkonstnär född 1952, död 1988.Läs mer om Jacek Kawalerowicz
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka med valross färglitografi grafik jacek kawalerowicz litografi litografier litografiskt blad poland polen polish polsk
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40 -
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46 -
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52