KONST / Litografier / Färglitografi 13967261
nr 1396 7261
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 223/300, skansen. Motivet: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 61x69cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:12:10
5/5 15:22:34
300 kr
7/5 22:21:32
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg
Lillskansen (Lisa Larson)