KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11543737
nr 1154 3737
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Kustmotiv, olja på pannå, 10x14
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:27:51
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)