ART / Lithographs / Silkscreen 6501198
nr 650 1198
SILKSCREEN
Interiör med kvinnor, France, 1900-talets början, 61x34,
Interiör med kvinnor, Frankrike, 1900-talets början, 61x34
100
SEK 100
Monday August 9 2010
at 19:17:15
3/8 15:15:47