KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13692011
nr 1369 2011
Johan Christoffer Boklund, "München", Signerad, flicka vid brunn. Olja på duk, 38x31 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:26:24
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)