MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 6238516
nr 623 8516
Matsalsgrupp
Ek, tidigt 1900-tal, bord+ 4 stolar+ utdragsskivor, längd: 110, djup: 90, höjd: 78
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 februari 2010
kl 19:09:14
100 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
750 kr
750 kr
800 kr
6
1.500 kr
7
1.000 kr
7
1.200 kr
8
1.400 kr
8