KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrtita 14677031
nr 1467 7031
Färgkrtita
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad. Bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:32:48
100 kr
150 kr
200 kr