FURNITURE / Garden / Garden bench 7797245
nr 779 7245
GARDEN BENCH
cast iron, length: 115, wear, damages.
Gjutjärn, längd: 115
Condition: slitage, skador
1500
SEK 800
Monday September 24 2012
at 18:43:05
500 kr
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr
750 kr