![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14409208
*
nr 1440 9208
MIXED MEDIA
2 pcs. Oramade lösa blad, Japan, 29x24, resp. 40x47,
2 st. Oramade lösa blad, Japan, 29x24, resp. 40x47 cm. Signerad
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday December 20 2021
at 18:17:10
- Bid history
Time
Bidder
Bid
19/12 18:57:31
1
300 kr
20/12 07:51:34
2
300 kr
20/12 07:51:34
1
300 kr (Robot)
20/12 07:51:50
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik japan japansk resp vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
in two days
1 juli at 20:14
*
MIXED MEDIA
Läs om budbetjänten
nr 1440 9208
MIXED MEDIA
2 pcs. Oramade lösa blad, Japan, 29x24, resp. 40x47,
2 st. Oramade lösa blad, Japan, 29x24, resp. 40x47 cm. Signerad
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday December 20 2021 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
19/12 18:57:31 | 1 | 300 kr |
20/12 07:51:34 | 2 | 300 kr |
20/12 07:51:34 | 1 | 300 kr (Robot) |
20/12 07:51:50 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik japan japansk resp vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
in two days
1 juli at 20:14