KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 7198109
nr 719 8109
Miniatyrer
2 st, Blandtekniker, Signerade, 1800-tal, Porträtt, 11x8 resp 10x8
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:41:18
800 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.800 kr