KONST / Litografier / Färglitografi 16327023
nr 1632 7023
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad HC upplaga, "Vinter - storskärgåden" Färglitografi, bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:11:52
14/7 09:39:11
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson