ART / Lithographs / Litograph in colors 15033291
nr 1503 3291
Louis Toffoli
(1907-1999), Frankrike
Louis Toffoli (1907-1999). Signerad och numbered 203/1000. Litograph in colors. Image dimensions: 24x18 cm, outer dimensions including frame: 48x39 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Louis Toffoli (1907-1999). Signerad och numrerad 203/1000. Färglitografi. Bildmått: 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Louis Toffoli, french painter, born 1907, dead 1999.
Monday November 21 2022
at 19:38:30