KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5554077
nr 555 4077
Akvarell
signerad Tobroy 99, Ryssland, vinterlandskap, 49x38
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 december 2008
kl 16:29:31
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr
650 kr
750 kr
750 kr