KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614492
nr 1361 4492
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -59, hamn. Olja på duk, 55x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:37:07
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers