KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428317
nr 1642 8317
Benno Arzt
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, "Systrar". Signerad, daterad 2014. Olja på duk, 100x80 cm, oramad
Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:09:31
1.100 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr