![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 9952072
*
nr 995 2072
Väggarmatur
Teak
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:36:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 10:42:56
1
100 kr
6/11 21:58:21
1
150 kr
9/11 18:44:42
2
150 kr
9/11 18:44:42
1
150 kr (Budbetjänt)
9/11 18:45:15
2
200 kr
13/11 13:58:10
3
250 kr
14/11 13:16:09
4
400 kr
15/11 16:20:25
5
500 kr
16/11 18:29:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: teak teakmöbler trä väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:19
-
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:48
*
Väggarmatur
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2072
Väggarmatur
Teak
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 10:42:56 | 1 | 100 kr |
6/11 21:58:21 | 1 | 150 kr |
9/11 18:44:42 | 2 | 150 kr |
9/11 18:44:42 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
9/11 18:45:15 | 2 | 200 kr |
13/11 13:58:10 | 3 | 250 kr |
14/11 13:16:09 | 4 | 400 kr |
15/11 16:20:25 | 5 | 500 kr |
16/11 18:29:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: teak teakmöbler trä väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:19 -
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:48