KONST / Litografier / Färglitografi 15539152
nr 1553 9152
Torsten Föllinger
(1922-2010), Sverige
Komposition. Signerad, daterad -60. Färglitografi, bildmått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm
Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:37:28
31/7 15:56:40
Torsten Föllinger
Läs mer om Torsten Föllinger