KONST / Litografier / Färglitografi 14677164
nr 1467 7164
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 189/290. Färglitografi, bildmått: 60x45, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:25:18
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr