ART / Oil paintings / Oil painting 13857551

nr 1385 7551

Harald Norrby

(f. 1928), Sverige

Harald Norrby (b. 1928), Sweden. Badande barn, signed. Oil on panel, 26x34 cm, outer dimensions including frame: 37x45 cm,

OIL PAINTING, Badande barn, Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm

Harald Norrby, Swedish painter, författare, illustratör and konservator born på Gotland 1928.

Yes

800

SEK 900

Monday Mars 22 2021
at 18:25:09

  • Artist/Designer

Harald Norrby

Read more about Harald Norrby