KONST / Litografier / Färglitografi 9884297
nr 988 4297
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), 85/100, signerad, motivet: 67x49
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:01:40
19/10 19:21:09
19 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström