FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chair 5911759
nr 591 1759
SWIVEL CHAIR
1960s, wear.
1960-tal
Condition: slitage
100
SEK 950
Monday July 27 2009
at 19:46:23
100 kr
300 kr
800 kr
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr